Jump to content

Vracanje kuca

Recommended Posts

Narodee, znam da cete me razapeti ali morao sam tako da bih sanirao gresku koja je nastala... 
Svima su skinute kuce, ali je sacuvana stara tabela iz baze sa kucama, te ce vam iste biti vracene kao i ono sto ste imali u njima!!!
Prijavu za vracanje vase kuce cete imati u ovoj temi, potrebno je da napisete samo ID vase stare kuce...
Zbog ozbiljnosti problema i situacije koja je nastala ko se bude glupirao i sabotirao moju dobru volju da vam se izadje maksimalno u susret ostace bez svog accounta.

Zamolio bih vas da medjusobno kontaktirate vase prijatelje za koje znate da su imali kucu u slucaju da ne vide ovu temu, kako bi im kuca bila vracena...
Niko nece ostati ostecen to ne morate da brinete. Prijavite se za vracanje kuce, proveri se u staroj tabeli da li je kuca zaista bila vasa i sta je bilo u njoj i to ce vam biti vraceno.

Period prijave za vracanje kuce su od 20.09.2020. 00:00 do 23.09.2020. 00:00

NAPOMENA: UKOLIKO NEKO UZME TUDJU KUCU DOK TRAJE OVA AKCIJA, KUCA CE MU BITI SKINUTA BEZ NADOKNADE NOVCA!

• Like 3

31

Sergio_Reyes 1426.6633 -891.4189 50.8274 50000 999 1 0 0 0 0 24 318

*Cokenzi: Jeste tvoja je unutra unutra si imao dgl sa 318 metaka, javi se nekome od heada da ti vrati

Edi: Kuca vracena.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...