Author Topic: [BU Caffe] Vicevi  (Read 1800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gago

• Guest
[BU Caffe] Vicevi
« on: 07 October 2014, 19:35:47 »

Postavljate viceve :)

Sava_Jolović

• Guest
Odg: [BU Caffe] Vicevi
« Reply #1 on: 10 October 2014, 08:39:05 »
Igraju dvije babe tenis treca dodje i donese loptu :dosadno:

Nane_Balicevac

• Guest
« Reply #2 on: 10 October 2014, 09:36:34 »
Hodaju 2 debila ulicom, jedan padne drugi kaze digni me. xD

Amsal Vatic

• Guest
« Reply #3 on: 10 October 2014, 09:41:42 »
Kako se na Bosanskom kaze Sulejman Velicanstveni?
Suljo nenadjebljivi  :D

Edin Brcaninovic

• Guest
« Reply #4 on: 13 October 2014, 20:24:12 »
Bili u avionu Bosanac,Francuz i Amerikanac.Amerikanac nije imao jednu nogu,Francuz nije imao jednu ruku,Bosanac nije imao ni jednu nogu.Tu je bio duh koji ispunjava zelje.
Usao je Francuz,bez ruke,a izasao sa rukom.
Usao je Amerikanac,bez noge,a izasao sa nogom.
Usao Bosanac bez nogu,u kolicima,a izasao isto tako.
Pita njega Francuz:''Kako ti nemas noge,pa sta si ti zazelio?''
A Bosanac ce na to:''Jebes noge,vidi felgi.''

Kevin_Makaveli

• Guest
« Reply #5 on: 13 October 2014, 20:28:47 »
Bili otac i sin i sin ode da jebe neku malu.Otac kupi tokivoki sebi i sinu i sin ode kod te otac mu na tokivoki kaze reci joj da se skine ona se skine.Kaze mu sin tata sta sad da radim?
Otac mu kaze sad je zabi onu stvar koju ja i ti imamo.

ON je zabi tokivoki  xD xD

Kevin_Makaveli

• Guest
« Reply #6 on: 13 October 2014, 20:31:01 »
Bili u Ungertni centar starac i jedan lik citav zamotan u gips,dolazi mu ovaj deko kaze sta ti se desilo.On kaze sta mi se deres cujem ja dobro.Da ti opricam,vozio ti ja motor alpinac* zaletio ti ga ja tako autoputem i vidim ja pao mrak ja reko da upalim svetlo da me vidu , zaletio ti ja onom mog alpinca oce karike da mu izbiju kroz auspuh.Vidim ja naspram mene dva svetla ja reko da proletim izmedju njih zaletio ja alpinca karike pucaju kad sam prosao izmedju njih onaj treci nije upalio svetlo prosuo sam se ko mleko..

hahah ono bio kamion   :bmkzasve:

Edin_Brcaninovic

• Guest
« Reply #7 on: 03 November 2014, 18:25:26 »
Idu dva mrava na more,kaze jedan nije ovo more ovo je bara. Hahaha jako smijesno  :omg:

Stamenkovic_Nikola

• Guest
« Reply #8 on: 06 November 2014, 20:22:36 »
Idu dve cackalice ulicom,vide lizalicu i kazu:"Vidi ovog glavonju"  xD

Oliver

• Guest
« Reply #9 on: 24 December 2014, 16:38:40 »
Zasto plavusa nosi merdevine u shoping centar?Zato sto su visoke cene.Zasto plavusa stavlja pusku na prozor?Da nebi je ubila promaja.Zasto plavusa stavlja naocare na slepa creva?Zato sto su slepa.Pita mali ciga svog oca tatko tatko smem li pred novu godinu gledati televizor?A na to otac smes sine samo nemoj da ga palis.Stavili kineza u njihov shoping centar robota na ulazu i robot kad god neko udje pita ga da li pusis i pijes i prvi radnik dolazi pitaga robot da li pusite on kaze ne da li pijete on kaze da a na to robot uredu slobodni ste dodje drugi radnik pitaga isto da li pusite ovaj mu odgovori ne da li pijete ovaj mu odgovori ne a robot na to uredu slobodni ste dodje treca radnica i pita robot nju da li pusite ne dali pijete ne a na to robot uredu slobodni ste dodje cetvrti kupac i kaze odma robotu ja ne pusnjim ja ne pijem ,a robot kaze DALJE DALJE!
Eto 5 viceva :)

Taskov_Vukan

• Guest
« Reply #10 on: 24 December 2014, 16:40:58 »
idu dva coveka ulicom na Uskrs i jedan kaze: Hrostos Voskrese! a drugi ce na to: Znam brate ludilo!  xD

Edin_Brcaninovic

• Guest
« Reply #11 on: 24 December 2014, 16:44:58 »
Kupio cevjek BMW najnovija vrsta i vozi on 250kmh i zapuca se u Yuga,i izadje iz Yuga vozac i kaze ili me slepaj na servis ili mi plati.Covjek rekne da ce ga slepati.Opet on tako nastavi da vozi 200kmh i zapuca se u Mercedesa isto jako nova vrsta,izadje iz Mercedesa covjek i samo ga pita da se trkaju.Ovaj pristane i rekne covjeku iz Yuga da mu zažmiga kada treba da uspori,i tako krene trka.Vidi njih drot sa brzino mejrom,Mercedes,BMW Yugo i padne drot unesvijest.Dodje njeggov kolega i pita ga sta j ebilo  kolega,a ovaj ce njemu ma vidjeo ja Mercedesa i BMW kako se trkaju,a ovaj njemu pa sta je tu cudno,a drugi odgovara nije to,nego ide Yugo iza njih 250kmh i jos im žmiga da se pomjere. xD

Horwn

• Guest
« Reply #12 on: 22 February 2015, 12:14:24 »
Upisuje ciganka decu u vrtic i vaspitacica pita njihovu majku kako se zove ovaj sin ona kaze Sasa ,a ovaj drugi on se zove Sasa ,a ovaj treci on se zove Sasa ,a ovaj treci i on se zove Sasa,pita vaspitacica majku njihovu a zasto se svi zovu Sasa?A ona joj odgovori pa kad idu na ulicu ja kazem ,,SASA BEZI SA ULICE'',vaspitacica na to u redu ,a kako im tepate ona kaze pa po prezimenu gospodjice!

Ide cigan u apoteku pita jel imate banane oni kazu nemaju isto drugi dan jel imate banane?isto mu odgovore ne i treci dan jel ste dobili banane?Oni kazu ne gospodine mi nemamo banane,a on na to UUU BREEE PA STO NE RECE MAJKU MU
HAHA

Haris_Fiuljanin

• Guest
« Reply #13 on: 28 March 2015, 15:05:55 »
CS u srcnu,Biber u kurcu :)

Masan_Ivanovic

• Guest
« Reply #14 on: 16 December 2015, 08:25:56 »
Ocemol aktivirat ovaj pdf ? xD

Tony_Divoomm

• Guest
« Reply #15 on: 04 January 2016, 01:13:48 »
Gde je Marija poslije eksplozije?
Svugdje xD xD

Nemanja_Zecevic

• Guest
« Reply #16 on: 27 April 2016, 09:35:06 »
Isli Perica i njegov tata u dom zdravlja i sedaju u taxi i pita Pericin tata koliko kosta do Dom zdravlja on kaze 500din on kaze nemam moze li za 300 on kaze ne on ga moli i smara ga i kaze on samo cuti ceo put i odvwescu te za dzabe i on kaze dobro. Stigli oni do Dom zdravlja i pita ga Taxista kada ti je bilo najteze da cutis on kaze kada mi je Perica ispao iz kola.  :smeh: :smeh:

A brate onaj Salvador Dali, toliki umetnik a ne zna da se Dali pise odvojeno. xD

Pitaju cigu:
Znas li da ujutru u 3h mora vratiti sat ?
Ciga:
Bem im kamere, dobro vrati cu odakle sam ukrao

Prodaje ciga na ulici kaisove:
Ajmo kaišovi kaišovi da deca imaju sve petice u skoli

Zasto se ne treba saliti sa cigom koji je prvi razred ?
Jer mu je cale osmi.

Dzoni_Nidza

• Guest
« Reply #17 on: 30 March 2017, 19:56:54 »
Najjaci vic ikada

Dzoni_Nidza

• Guest
« Reply #18 on: 07 April 2017, 16:17:02 »