Author Topic: Strelica u gta  (Read 125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eden_Horus

• Ne dam da me slome ne dam ja na sebe lomio sam zube jačima od mene jer ja sam u krvi više od Balkanca rodila si majko pravoga Spartanca
  • The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
Strelica u gta
« on: 05 December 2018, 22:21:08 »
Ime i Prezime:  Eden
Detaljno opišite vaš problem/pitanje/zahtev:  Kad udjem ig i npr sad kucam /members meni ce izaci ona strelica koju nikako ne mogu pomaci koliko god micao miš (https://imgur.com/a/1pgXNgV). Ne znam da li je do toga sto umjesto monitora koristim tv ali mi je danas to radilo i preko tv, pokusavao sam i da vidim je li do rezolucije ali nije..ako zna neko da rijesi bio bi mu zahvalan mnogo   :ruza:

Ako smeta tvome ocu, ako kaze kako grijesis, ti mu reci duso moja ciganin je al' najlepsi

Offline Eden_Horus

• Ne dam da me slome ne dam ja na sebe lomio sam zube jačima od mene jer ja sam u krvi više od Balkanca rodila si majko pravoga Spartanca
  • The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
Re: Strelica u gta
« Reply #1 on: 05 December 2018, 22:27:34 »
Također mi stvara veliki problem kad kucam /makegun ne mogu je isto micat pa moram na slijepo...

Ako smeta tvome ocu, ako kaze kako grijesis, ti mu reci duso moja ciganin je al' najlepsi

Offline Eric_Dollitle

• Moderator
  • *
« Reply #2 on: 13 December 2018, 21:12:54 »
sta ima s ovim

Online Arthur_Pasquale

• Video Team
  • *
  • *
  • ★ Nikad poraz samo lekcija★
« Reply #3 on: 13 December 2018, 21:26:34 »
I meni se slicno desavalo i stalno sam morao relog ici nisam mogao ni pucati ni nista smetala ta strelica , ali nekako sam je sklanjao npr kucam opet /Admini ili /members ili odem ESC i strelicama na tastaturi idem gore dole i opet udjem strelica nestane
Mislim da to nema veze ni sa rezolucijom ni monitorom ni kompom jednostavno je tako
Old nick: Mahir_Tebrax!
Ex. GameMaster lvl2
Ex. Leader of LSPD
Ex.Administrator lvl1
~|Member since 2013|~

Offline Eden_Horus

• The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
« Reply #4 on: 13 December 2018, 23:07:51 »
bro meni je vise dopičkilo ako uzmem razbicu i komp i tv i tastaturu i mis i rezoluciju cu sjebat gratis @Arthur_Pasquale

The following users thanked this post: Arthur_Pasquale

Offline Floki_Pierr

• Adnan Zenunovic
  • Police Department
  • *
  • A vi, kako te?
« Reply #5 on: 13 December 2018, 23:22:01 »
Ma to ti je do CD Roma ili do zvučnika nema sta drugo bit  <3
Ako odeš nikad više ne traži me

Offline Eden_Horus

• The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
« Reply #6 on: 13 December 2018, 23:44:52 »
I meni se slicno desavalo i stalno sam morao relog ici nisam mogao ni pucati ni nista smetala ta strelica , ali nekako sam je sklanjao npr kucam opet /Admini ili /members ili odem ESC i strelicama na tastaturi idem gore dole i opet udjem strelica nestane
Mislim da to nema veze ni sa rezolucijom ni monitorom ni kompom jednostavno je tako
nije da ona meni smeta nego je problem sto mi otetava igru jer kad kucam /makegun na slijepo pravim gan..

The following users thanked this post: Arthur_Pasquale

Online Arthur_Pasquale

• Video Team
  • *
  • *
« Reply #7 on: 14 December 2018, 05:19:37 »
Hahaha razumijem te znam o cemu pricas kazem ti i mene je to zezalo vise puta i stalno sam morao relog jer nisam vise znao sta da radim ali eto probaj tako nekako izadji ono spusti igricu samo pa udji ili esc i vec sta sam ti napiso :D ;)
Ex. GameMaster lvl2
Ex. Leader of LSPD
Ex.Administrator lvl1
~|Member since 2013|~

Offline Eden_Horus

• The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
« Reply #8 on: 14 December 2018, 19:35:24 »
probavo sam al nista

Online Arthur_Pasquale

• Video Team
  • *
  • *
« Reply #9 on: 14 December 2018, 19:58:38 »
Probaji sa "TAB" gdje gledas listu igraca IG i to je meni uspjevalo
Ex. GameMaster lvl2
Ex. Leader of LSPD
Ex.Administrator lvl1
~|Member since 2013|~

Offline Eden_Horus

• The Red Brigade
  • *
  • *
  • *
  • aka Uske Castellano
« Reply #10 on: 14 December 2018, 20:16:39 »
probavao sam